STUDIO


Witamy na stronach Studio Masażu Witali Pawlaka. Pragniemy zainteresować Państwa różnego rodzaju masażami leczniczymi, pielęgnacyjnymi oraz zabiegami kosmetycznymi na ciało.

Źródłem umiejętności i wiedzy Witali Pawlaka na temat ludzkiego ciała, jego potrzeb i możliwości, było w pierwszej kolejności doświadczenie w pracy i treningach sportowca. Jako zawodnik, a później trener, przez wiele lat zdobywał doświadczenie w pracy nad ciałem w kulturystyce, jak również we wschodnich sztukach walki. W ten sposób poznawał tajniki i możliwości ciała, a zainspirowany tą wiedzą podjął edukację w dziedzinie fizjoterapii.

Dziś, jako dyplomowany masażysta, rozwija swoje umiejętności, dokształcając się w coraz to nowszych i skuteczniejszych metodach. Dlatego też obecnie może zaoferować Państwu zabiegi lecznicze, takie jak masaż klasyczny leczniczy, limfatyczny, sportowy, relaksacyjny lub odchudzający oraz zabiegi specjalistyczne: masaże gorącymi kamieniami, shiatsu, bambusami, miodowy, czekoladowy, dream, aromaterapeutyczny, ajurwedyjski czy synchroniczny, a także różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, takie jak peeling ciała, maskę czekoladową na ciało itp.

Witali Pawlak jest jednym z najbardziej cenionych słuchaczy Gila Amsallem i Oliviera Arona, wykładowców elitarnej francuskiej Massage Akademy, a obecna wiedza i doświadczenie pozwalają mu na kształcenie grona uczniów i przekazywanie im swojej wiedzy i umiejętności. Jego zabiegi cieszą się coraz większym uznaniem i powodzeniem w kraju, jak i u goszczących w Polsce osób z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji itp.

Dlatego w trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie, wynikające z właściwie zadbanego ciała, zapraszamy na zabiegi wykonywane w relaksującej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

MENU

Info
Studio
Masaże
Cennik
Kontakt

O MASAŻU

Masaż to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

V STUDIO MASAŻU Witali Pawlak
ul. Warsztatowa 1, Suchy Las k.Poznania
(w budynku StudioDax)

Tel. 605 302 326
E-mail: studio@studiomasazu.pl